Ciekawa gra na szkolenia motywacyjne – certyfikacja

Informujemy, że w naszym szerokim portfolio programów dla branży MŚP, podmiotów tzw. ekonomii społecznej i urzędów publicznych od tego kwartału udostępniliśmy symulację biznesową: Komiczne zawody w szalonym wariancie zabawy w jazda na deskorolce zespołowo (Roboczy tytuł symulacji jest do poprawki – ale odzwierciedla sens tej sesji.)

Ninieszą grę wykorzystujemy na programach z technik uczenia się, z asertywności i na szkoleniach integracyjnych. Symulacja nadaje się też na szkolenia dla grup miedzynaroodwych – jako narzędzie poznawania się uczestników. Najbardziej podobają nam się Oceny o szkoleniach avenhansen

CHARAKTERYSTYKA SYMULACJI:
Problematyka gry: model zachowań społecznych w pracy
Miejsce pochodzenia tego narzędzia dydaktycznego: Czechy
Czas realizacji jednej sesji: 45 minut
Liczba uczestników: od 8, do 20.
Narzędzia potrzebne do realizacji gry: piłka gismnastyczna – sztuk dziewięć, maszynka ręczna do narzucania tynków – sztuk osiem, modelina- sztuk pięć, trochę dyni, paczka fuksjowych farbek, wieszak na ręcznik papierowy

ONI JUŻ GRALI W TĄ GRĘ
Indywidualna Praktyka Stomatologiczna Małgorzata Kozłowska, AGROMEP Sp. z o. o., STOLPOL – Lange i Wspólnicy Spółka Jawna, EQUI VET SERWIS – dr Maciej Przewoźny, INTERMEBLE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, KARIAN Spółka Jawna Jan, Bożena, Andrzej Karwan, Usługi dźwigowe, koszowe, sprzętowe Józef Mosiek, Powiat Szamotulski , Powiat kolski, Powiat Gostyński, Miasto Poznań, Fundacja Transmisja, Caritas Polska , Fundacja Pomocy Chorym na Padaczkę „Neuronet”, Ogólnopolska Fundacja Edukacji Komputerowej Oddział Warszawski, Stowarzyszenie Akademia Rozwoju , Stowarzyszenie Krzewienia Sztuk Walki Kung Fu „Czerwony Tygrys”, Stowarzyszenie Nauczycieli Przedsiębiorczości i Edukacji Ekonomicznej, Stowarzyszenie Sztuka Społeczna , Chorób Mięśni Oddział Warszawski”, Związek Byłych Żołnierzy Zawodowych i Oficerów Rezerwy Wojska Polskiego – Koło Nr 55 przy Akademii Obrony Narodowej
Gra była również wykorzystywana na studiach doktoranckich „Pedagogika, pedagogika porównawcza”

LEKTURY:
Trenerem kupującym licencję rekomendujemy następujące pozycje książkowe:

 • Sekrety negocjacji dla biznesmenów-Roger Dawson
 • Nieoczywistości-Becker Gary S., Posner Richard A.
 • Procesy biznesowe w praktyce-Marek Piotrowski
 • Motywatory pozapłacowe czyli droga do nowej jakości pracowników-Piotr Lenik
 • Inwestowanie w ludzi-John Boudreau, Wayne F. Cascio
 • Kształtowanie strategii szkoleń i rozwoju pracowników-Andrew Mayo
 • Złote zasady negocjacji-Ivan Bureš

  SZKOLENIE TRENERSKIE:
  Data: zostanie podane po zebraniu grupy
  Miejsce: Łomianki, pensjonat Mądralin, ulica Żurawia 4
  Cena treningu: 1100 zł VAT zw. Proponujemy opcję regulowania ratalnie – cztery miesięcznych wpłat.
  W cenie szkolenia znajduje się menu lunch. Przystawka: Pieczarki panierowane. Zupa: zupa benedyktyńska-wyśmienita zupa ziemniaczana z borowikami, podana z jajkiem mollet . Drugie danie: przygotowane z marynowanej polędwicy wołowej, podane do wyboru z sosem:pieprzowym, z sera pleśniowego lub borowikowym,serwowane z frytkami lub ziemniakami. Deser: Truskawkowy przysmak z lodami waniliowymi i nutką czekolady. Napoje zimne: Woda Cisowianka Perlage, Soki pomarańczowy, grejpfrutowy, 7up, Mirinda, Schweppes Tonic . Napoje ciepłe: Caffe Latte, Herbata.