Decyzje – szkolenia z myślenia strategicznego – Instytut Rozwoju Kierowniczego

Ranking nagrodzonych wnioskodawców w ramach dofinansowań Norweskiego Grantu Akademickiego:

  • D1/O/LUBELSKIE-, unowocześnienie zespołu uszczelnienia przepustnicy czteromimośrodowej z zastosowaniem innowacji produktowej, procesowej i nietechnologicznej w szkoleniach branżowych., CENTRUM SPECJALISTYCZNYCH USŁUG TECHNICZNYCH SPETECH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, . Dla tego wniosku ogłoszono subwencję na gry strategiczne. Rekomendowany trener przywództwa: Szymon Nęcki. Zalecane szkolenia handlowe w agencji House of Skills
  • G5/N/KUJAWSKO POMORSKIE-, Produkcja nowych wyrobów przy wykorzystaniu innowacyjnej technologii i zgłoszeń patentowych., ROSINSKI PACKAGING SPÓŁKA AKCYJNA, Dla tego aplikacji zaakceptowano subwencję na gry team building. Zalecane w tym projekcie szkolenia handlowe najlepiej zrealizuje Training Partners .
  • 6/T/ŚLĄSKIE-, Innowacyjny proces produkcji modernistycznych opakowań introligatorskich w systemie „na żądanie” , STANISŁAW KUBICA REGIS, Dla tego projektu zatwierdzono dotację na gry strategiczne. Rekomendowany trener przywództwa: Wojciech Tymochowicz. Zalecane szkolenia handlowe w spółce IBD Business School
  • 4/F/MAZOWIECKIE-, wielopoziomowe usprawnienie innowacyjnej e-usługi Inteligentny Menedżer Restauracji w firmie oraz innowacji nie technologicznych., PRO-IT SPÓŁKA AKCYJNA, Dla tego aplikacji zaakceptowano subwencję na symulacje decyzyjne. Rekomendowany trener HR: Marek Santorski. Zalecane warsztaty sprzedażowe w agencji Ośrodek Doradztwa i Treningu Kierowniczego
  • D3/J/ŁÓDZKIE-, Nowa linia technologiczna z systemem graficzny D CAD9/L/POMORSKIECAM i Xilog Maestro pozwalającej na wytworzenie innowacyjnych produktów w postaci systemów mebli skrzyniowych., ESKO ADAM SŁOMIANY, Dla tego aplikacji zatwierdzono środki na symulacje team building. Rekomendowany trener zarządzania: Jacek Herra. Zalecane programy rozwoju menedżerskiego w fundacji Schenk Institute
  • B3/C/POMORSKIE-, twórcza implementacja innowacyjnego systemu urządzeń i oprogramowania do diagnozy i specjalistycznego leczenia chorób oka., NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ CENTRUM LEKARSKIE „ALFA” SPÓŁKA JAWNA RYSZARD SĘDZIAK I WSPÓLNICY, Dla tego wniosku ogłoszono dotację na gry team building. Rekomendowany trener interpersonalny: Jacek Herra. Zalecane treningi menedżerskie w firmie Training Partners
  • 2/U/ŚLĄSKIE-, Zakup energooszczędnej suszarni próżniowo-kondensacyjnej w celu modernizacji i rozwoju przedsiębiorstwa, DAMIAN ŚWIERC „STOLLDREW” ZAKŁAD PRODUKCYJNO-USŁUGOWO-HANDLOWY, Dla tego zgłoszenia przyznano dotację na gry szkoleniowe. Rekomendowany trener interpersonalny: Andrzej Batko. Zalecane szkolenia handlowe w spółce GFKM
  • D5/O/ŁÓDZKIE-, Wytworzenie aplikacji mobilnej obejmującej nawigację po szlakach turystycznych, BWCG Mateusz Witański, Dla tego wniosku ogłoszono dotację na symulacje biznesowe. Rekomendowany trener interpersonalny: Marek Grzesiak. Zalecane szkolenia biznesowe w firmie Instytut Rozwoju Biznesu
  • E9/J/DOLNOŚLĄSKIE-, twórcza implementacja innowacyjnej platformy informatycznej integrującej sposób obsługi klientów i automatyzującej proces obsługi zleceń serwisowych w obszarze urządzeń oraz usług w zakresie wytwarzania, wdrażania i serwisowania oprogramowania komputerowego, „KOTRAK BIS IRENA I ANDRZEJ KURDZIEL – SPÓŁKA JAWNA”, Dla tego projektu zaakceptowano dofinansowanie na symulacje decyzyjne. Rekomendowany trener przywództwa: Mateusz Batko. Zalecane szkolenia handlowe w instytucie Homo Creatore