Decyzje – trenerzy z integracji zespołów – Ośrodek Doradztwa

Baza wygranych aplikacji w ramach dotacji Brytyjskiego Grantu Badawczego:

  • B2/Y/PODKARPACKIE-, Rozbudowa linii projektowo-technologicznej o elementy innowacyjne do produkcji szaf metalowych dedykowanych do budowy sieci teleinformatycznych , ,,MANTAR” Andrzej Browarski, . Dla tego aplikacji przyznano dotację na gry biznesowe. Rekomendowany trener HR: Andrzej Herra. Zalecane treningi menedżerskie w agencji IBD Business School
  • E8/J/PODLASKIE-, Podniesienie poziomu konkurencyjności firmy poprzez zakup innowacyjnych środków trwałych do produkcji produktów foliowych oraz recyklingu tworzyw sztucznych. , Mieczysław Gleba Gleba Trading Machinery, Dla tego projektu zaakceptowano subsydia na symulacje szkoleniowe. Zalecane w tym projekcie szkolenia motywacyjne najlepiej zrealizuje firma szkoleniowa. Zbigniew Nęcki .
  • 2/J/MAZOWIECKIE-, poprawa konkurencyjności przedsiębiorstwa poprzez zakup frezarki sterowanej numerycznie, Skrawmex, Dla tego aplikacji ogłoszono subwencję na gry team building. Rekomendowany trener biznesu: Mateusz Herra. Zalecane szkolenia handlowe w instytucie Ośrodek Doradztwa i Treningu Kierowniczego
  • G1/M/WARMIŃSKO MAZURSKIE-, finansowo produkcyjne zoptymalizowanie do produkcji nowej generacji przewodowych wyrobów kompozytowych Fe9/U/DOLNOŚLĄSKIECu, „ELTRON-KABEL” SPÓŁKA JAWNA, KRZYSZTOF RUTKOWSKI, TADEUSZ RUTKOWSKI, Dla tego aplikacji przyznano subwencję na gry decyzyjne. Rekomendowany trener zarządzania: Zbigniew Grzesiak. Zalecane w instytucie GFKM
  • 8/K/WARMIŃSKO MAZURSKIE-, Zastosowanie technologii foliowania dwustronnego jako innowacji procesowej w celu oferowania nowych produktów., LAKFOL SPÓŁKA CYWILNA WOJCIECH WILLMANN, KATARZYNA WILLMANN, Dla tego wniosku zatwierdzono subsydia na symulacje strategiczne. Rekomendowany trener interpersonalny: Mateusz Nęcki. Zalecane szkolenia biznesowe w firmie Homo Creatore
  • D8/N/MAZOWIECKIE-, Poprawa konkurencyjności i rozwój przedsiębiorstwa poprzez zakup i automatyczna reorganizacja innowacyjnej linii do przetwarzania nasion konopi przemysłowych , GENERAL HEMP MARKETING SPÓŁKA KOMANDYTOWA, Dla tego zgłoszenia ogłoszono dofinansowanie na symulacje szkoleniowe. Rekomendowany trener biznesu: Szymon Skała. Zalecane programy rozwoju menedżerskiego w instytucie Akademia przygoda
  • 9/I/ŚLĄSKIE-, finansowo produkcyjne zoptymalizowanie do oferty produkcyjnej innowacyjnego wentylatora, FABRYKA WENTYLATORÓW „FAWENT” SPÓŁKA AKCYJNA, Dla tego projektu zatwierdzono finansowanie na symulacje team building. Rekomendowany trener HR: Szymon Santorski. Zalecane szkolenia w instytucie Integra Consulting
  • D9/B/DOLNOŚLĄSKIE-, finansowo produkcyjne zoptymalizowanie innowacyjnych rozwiązań z zakresu teleopieki, CENTRUM PROFILAKTYKI I LECZNICTWA CENPIL SP Z O.O., Dla tego zgłoszenia zatwierdzono dofinansowanie na gry team building. Rekomendowany trener HR: Zbigniew Skała. Zalecane szkolenia w spółce Certes