Innowacyjna symulacja na szkolenia team building – dla trenerów

Informujemy Państwa, że w naszej bibliotece gier dla branży małych firm rodzinnych, fundacji NGO i jednostek samorządowych od następnego kwartału udostępniliśmy grę integracyjną: Szkoleniowe mistrzostwa w nietypowym wariancie zabawy w dżdżownica (Roboczy tytuł gry jest na razie roboczy – niemniej odzwierciedla charakter tej sesji.)
Ninieszą grę wykorzystujemy na warsztatach z finansów menedżerskich, z komunikacji międzykulturowej i na wyjazdach team building. Symulacja jest polecana także na szkolenia coachingowe. Dominujące jej wykorzystanie to Symulacje Strategiczne .

PODSTAWOWE DANE DOT. GRY:
Problematyka zabawy: rozwój osobisty
Miejsce pochodzenia licencji: Japonia
Czas realizacji samej symulacji bez omówienia: jeden dzień
Liczba uczestników: od 7, maksymalnie 17.
Przedmioty wykorzystywane do prowadzenia gry: trampolina – sztuk osiem, uszczelka do korków – sztuk sześć, kalkulator- sztuk pięć, trochę oleju, paczka szkarłatnych farbek, diamentowa ostrzałka

SYMULACJĘ POLECAJĄ M.IN.:
M-CLINIC STOMATOLOGIA I MEDYCYNA ESTETYCZNA, „OGRÓD” PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE ANDRZEJ SZLAGOWSKI, Fabryka Mebli Biurowych MARO Sp. z o.o., Fabryka Okien” PROFAL” Piotr Piorunek, Ireneusz Kuzia Spółka Jawna, Emtel System Michał Konklewski, Arkadiusz Kucharski „ATUT”, PATRON sp. z o. o., NUVARRO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Powiat Średzki, Wielkopolskie Centra Medyczne ,,Remedium”, Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Kościanie, Fundacja PLANTACJA SZTUKI, Fundacja „Normalna Przyszłość”, Fundacja Profilaktyki Społecznej , Ośrodek Edukacji Ekologicznej EKO – OKO, Stowarzyszenie Akademia Rozwoju , Stowarzyszenie Harcerskie , Stowarzyszenie Obrońców Bonifacego 90 , Stowarzyszenie Samorządowe „Okęcie”, Chorób Mięśni Oddział Warszawski”, Związek Kombatantów i Byłych Więźniów Politycznych – Koło Nr 15 Wawer
Symulacja była też rozgrywana na kursach zawosowych z dziedziny „Inne nauki humanistyczne”

POLECANE KSIĄŻKI:
Szkoleniowcom zamawiającym szkolenie certyfikacyjne rekomendujemy wymienione tutaj pozycje książkowe:

 • Zachód – 10 lat przed totalnym bankructwem?-Jacques Attali
 • Marketing 3.0-Hermawan Kartajaya, Philip Kotler, Iwan Setiawan
 • Public relations w internecie-Tymon Smektała
 • Komandosi w białych kołnierzykach-Rafał Szczepanik
 • Jednominutowy Menedżer-Ken Blanchard
 • Innowacyjność przedsiębiorstw a systemy zarządzania jakością-Tomasz Bartosz Kalinowski
 • Zachowania organizacyjne w teorii i praktyce zarządzania-Urszula Gros

  SZKOLENIE LICENCYJNE:
  Data: do ustalenia
  Miejsce: Głowno, zamek Paraszyno, ulica Schroegera 2c
  Cena szkolenia: 1200 PLN netto. Dajemy możliwość płatności w ratach – dwanaście miesięcznych rat.
  W cenie szkolenia zawarty jest catering. Przystawka: Karkówka nadziewana wędzonką z czerwoną węgierską papryką . Zupa: Krem z selera z prażonymi płatkami migdałowymi. Drugie danie: Pierogi z kapustą kiszoną i grzybami okraszane boczkiem. Deser: Kremowe babeczki w papilotkach. Napoje zimne: Soki owocowe, Napoje gazowane, Woda mineralna. Napoje ciepłe: Kawa,herbata.