Kolejna gra na szkolenia dla pracowników – licencja

Informujemy naszych Klientów, że w naszej bibliotece szkoleń dla branży małych firm rodzinnych, organizacji NGO i jednostek samorządowych od tego miesiąca przedstawiamy grę integracyjną: Drużynowe zawody w niezwykłym wariancie gry w Tangramy (Wstępna nazwa tej symulacji jest na razie roboczy – jednak oddaje przebieg ćwiczenia.)
Proponowaną symulację stosujemy na kursach z twórczego analizowania problemów, ze współpracy grupowej oraz na wyjazdach team building. Symulacja nadaje się też na szkolenia z rozwoju osobistego. Dominujące jej przeznaczenie to Szkolenia w Szkole Trenerów.

CHARAKTERYSTYKA SYMULACJI:
Problematyka ćwiczenia: twórczość – innowacje – kreatywność
Miejsce pochodzenia symulacji: Australia
Czas trwania pojedynczej rundy: jeden dzień
Liczba uczestników: nie mniej niż 6, nie więcej niż 16.
Rekwizyty: platforma równoważna – sztuk siedem, młotek okrągły – sztuk osiem, zestaw 12 różnokolorowych kredek- sztuk dziesięć, trochę powideł, paczka srebrnych markerów, żelazko

REFERENCJE
Tint studio grafika i DTP Marta Skoczyńska, EK ELEKTROKABEL Fabryka Kabli Karolak i Synowie sp. j., Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowo – Usługowe MAR-DOM Marek Kwieciński, AFT Sp. z o.o. , Przedsiębiorstwo Budowlane „AMBIT” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, ZPHU „Kablonex” Eugeniusz Nawrocki, DENTES PORADNIA STOMATOLOGICZNA, Powiat Kolski, Oddział Wojewódzki Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej w Poznaniu, Polskie Elektrownie Wiatrowe Sp. z o.o., Powiat Kościański, Fundacja Kultury YAKIZA, Fundacja „Emeryt”, Fundacja PSW Promocji Sztuki Współczesnej, Polskie Towarzystwo Badań Układu Nerwowego, Stowarzyszenie „Bądźmy Razem”, Stowarzyszenie Graj Muzyko , Stowarzyszenie Pomocy Młodzieży MŁODZIEŻ POLSKA, Stowarzyszenie Wspierania Dzieci i Młodzieży „HALT-Zatrzymaj się” , Towarzystwo „Nasz Dom”, Związek Harcerstwa Polskiego
Gra była również prowadzona na studiach podyplomowych „Inżynieria chemiczna”

BIBLIOTECZKA:
Osobom chcącym prowadzić grę proponujemy te tytuły:

 • Dlaczego piątkowi uczniowie pracują dla trójkowych a czwórkowi zostają urzędnikami-Robert T.Kiyosaki
 • E-sklep. Biznes na kryzys-Joanna Rozmiarek
 • Paradoks wymiany czyli gra o sumie dodatniej-Manuel F. Ayau
 • Lider(ka) z krwi i kości. Świadome przywództwo-Joan Marques
 • 12 dyscyplin doskonałego przywództwa. W jaki sposób przywódcy osiągają wybitne rezultaty-Peter Chee, Brian Tracy
 • Outsourcing krok po kroku dla menedżerów-Linda R. Dominguez
 • Zaczynaj od DLACZEGO. Jak wielcy liderzy inspirują innych do działania-Simon Sinek

  SZKOLENIE CERTYFIKACYJNE:
  Data: po zamknięciu listy uczestników
  Miejsce: Radomyśl Wielki, zamek Bumerang, ulica Rymkiewicza 19
  Cena programu: 3500 złotych +23% VAT. Dajemy możliwość regulowania w ratach – sześć wpłat.
  W cenie wyjazdu znajduje się serwowane posiłki. Przystawka: Befsztyk tatarski z polędwicy wołowej serwowany w sposób tradycyjny. Zupa: Tradycyjny bulion z makaronem. Drugie danie: Wachlarz grillowanych mięs z sosami w asyście sałatki wiosennej z sosem winegret i ziemniaczków. Deser: ciasto jogurtowe z kremem i brzoskwiniami. Napoje zimne: Woda Cisowianka Perlage, Soki pomarańczowy, grejpfrutowy, 7up, Mirinda, Schweppes Tonic . Napoje ciepłe: Caffe Latte, Herbata.