Kolejna zabawa na szkolenia dla menedżerów – kurs trenerski

Informujemy naszych Klientów, iż w naszej bibliotece programów dla sektora MŚP, podmiotów nie działających dla zysku i sektora publicznego od tego kwartału przedstawiamy symulację team building: Drużynowe zawody w niezwykłym wariancie gry w zostań dj-em (Roboczy tytuł tej zabawy jest jeszcze nie tsaki jak ma być – niemniej pokazuje istotę ćwiczenia.)
Naszą grę przeprowadzamy na warsztatach handlowych, z radzenia sobie ze stresem i na wyjazdach integracyjnych. Gra jest polecana także na szkolenia ścisłe i wiedzowe – jako przerywnik. Dominujące jej użytkowanie to Gry Motywacyjne.

GŁÓWNE INFORMACJE DOTYCZĄCE GRY:
Zakres tematyczny ćwiczenia: efektywność indywidualna i zespołowa
Miejsce pochodzenia zastosowanego modelu edukacyjnego: Luksemburg
Czas realizacji: jedna godzina– wersja podstawowa, trzy godziny – wariant poszerzony
Liczba uczestników: minimalnie 7, maksymalnie 17.
Przedmioty wykorzystywane do prowadzenia gry: kręgle fińskie – sztuk trzy, skrobak do usuwania silikonu – sztuk pięć, dziurkacze- sztuk pięć, trochę masła, paczka brunatnych mazaków, stojak na ręcznik papierowy z blokadą

ONI JUŻ GRALI W TĄ GRĘ
Felis Wojciech Niedbała, BST SYSTEM Robert Krzywda, PPHU TOMPOL Tomasz Pietrus, PH–U Łępecki & Matuszczak Mariusz Łępecki, Krzysztof Matuszczak Spólka jawna, MM Brown Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa, P.P.H. HENMAR sp. j. -Henryk Stawowy, Maria Stawowa, Michał Stawowy, MS Maciej Szperliński, Gmina Miejska Turek, Gmina Jaraczewo, Powiat Wrzesiński, Miasto Kalisz, Młodzieżowy Dom Kultury w Kielcach, Fundacja J&S Pro Bono Poloniae, Fundacja Odpowiedzialność Obywatelska , Polskie Stowarzyszenie Pomocy Osobom z Chorobą Alzheimera , Społeczne Stowarzyszenie Edukacyjno – Teatralne „Przyjaciele Tygryska”, Stowarzyszenie Etnografów i Antropologów Kultury „Pasaż Antropologiczny”, Stowarzyszenie Obrońców Bonifacego 90 , Stowarzyszenie Wymiany i Pojednania, Towarzystwo Rodzin i Przyjaciół Dzieci Uzależnionych „Powrót z U” – Oddział Praski, Zespół Społecznego Gimnazjum Specjalnego „Dać Szansę” i Społecznej Szkoły Podstawowej „Dać Szansę”
Gra była też realizowana na studiach podyplomowych „Prawo”

OPRACOWANIA:
Wykładowcom nabywającym certyfikację polecamy następujące książki:

 • Droga Toyoty do ciągłego doskonalenia-James K. Franz, Jeffrey K. Liker
 • Scrum. O zwinnym zarządzaniu projektami-Mariusz Chrapko
 • Doświadczenie Apple-Carmine Gallo
 • Marketing Materiały do ćwiczeń-C.H. Beck
 • Skąd się biorą kryzysy-Bartłomiej Podolski
 • Kto zabiera twoje pieniądze-Robert T. Kiyosaki, Sharon L. Lechter
 • Strategiczne podejście do nieustannego doskonalenia-Hoshin Kanri

  SZKOLENIE DLA TRENERÓW:
  Data: wkrótce
  Miejsce: Borki, obiekt konferencyjny Best Western Felix, ulica Drezdeńska 23
  Koszt gry: 1100 PLN +23% VAT. Oferujemy możliwość wniesienia opłaty w ratach – pięć rat.
  W cenie wyjazdu zawarty jest obiad. Przystawka: Grillowany ser owczy podajemy w duecie ze słodko-kwaśną gruszką i borówkami. Zupa: Aksamitny krem ze szparag. Drugie danie: Połówka kaczki pieczona z jabłkami podana z ziemniakami grillowanymi z ziołami w duecie marchewki glazurowanej w miodzie. Deser: Puchar lodowy z gorącymi wiśniami. Napoje zimne: Pepsi, Pepsi Light,7up, Mirinda, Schweppes Tonic, Woda mineralna . Napoje ciepłe: Kawa,herbata.