Kursy integracyjne – wylosowani kursanci

Poniżej wymienionym osobom z ukłonami składamy wyrazy wdzięczności (i dodatkowo wysyłamy opisane niżej prezenty) za czas poświęcony na wzięcie udziału w sondażu online, który analizowali nasi doradcy Jarosław Chmiel, Florencjusz Niewiadomski, Benedykt Polański i Jaromił Chełmicki podczas analizy p.t. Małopolskie Inscenizacyjne Imprezy Motywacyjne

  • Bernart Żurawicki, Inspektor nadzoru bankowego, Libiąż, zapraszamy gratisowo na warsztat zamknięty „Profesjonalny serwis wizytówką firmy” lub kurs z pracy zespołowej a ponadto publikację „Bibliotekarstwo szkolne: praktykai praktyka. Tom 1. Organizacja biblioteki”
  • Paweł Łazarczyk, Rewident kontroli skarbowej, Kocmyrzów-Luborzyca, przesyłamy bezpłatny voucher na szkolenie „Menedżerka handlu” lub event motywacyjny a dodatkowo książkę „Fundusze Unii Europejskiej”
  • Klaudiusz Ambroży, Urzędnik podatkowy, Mikołajki Pomorskie, zdobywa wejściówkę na moduł coachingowy „nieschematyczne myślenie w komercyjnej organizacji ” lub wyjazd integracyjny oraz publikację „Logika ogólna”
  • Gerald Ceglarski, Zaopatrzeniowiec, Lipno, przyznajemy rabat na wykład „zarządzanie ryzykiem w projekcie – project risk managment” lub kurs z pracy zespołowej plus wydawnictwo „Wyznaczniki satysfakcji z wykonywanej pracy osób z ograniczoną sprawnością: kompetencje i relacje”
  • Emilian Szojda, Programista , Zaklików, zdobywa wejściówkę na trening „Efektywność osobista zasady i techniki organizacji czasu własnej pracy” lub kurs z pracy zespołowej oraz publikację „zaawansowane metody inwigilacji”
  • Hieronim Klewek, Rzeczoznawca budowlany , Stężyca, otrzymuje kupon na panel moderowany „Zdrowe poczucie własnej wartości. jak osiągać sukcesy w komercyjnej organizacji?” lub jedną z naszych gier integracyjnych oraz książkę „PSYCHOLOGIA ROZTARGNIENIA”
  • Oskar Krukowski, Inżynier transportu (logistyk), Wodzierady, zapraszamy gratisowo na wykład „Marketing partyzancki, czyli jak małym kosztem wedrzeć się w umysł klienta” lub spotkanie firmowe oraz publikację „Moralność i religia. Poglądy filozoficzne Josepha Butlera”