Nietypowa gra na szkolenia i imprezy – dla trenerów

Informujemy, iż w proponowanej przez nas ofercie programów dla rynku MŚP, podmiotów NGO i administracji samorządowej od tego roku udostępniliśmy symulację integracyjną: Szkoleniowe rozgrywki w szalonym wariancie zabawy w Buggy (Wstępna nazwa zabawy jest do poprawki – ale oddaje sens ćwiczenia.)
Powyższą symulację polecamy na treningach z mentoringu, z komunikacji międzykulturowej i na wyjazdach integracyjnych. Symulacja jest polecana także na szkolenia inspiracyjno – motywacyjne. Najczęstsze jej zastosowanie to Szkolenia dla Coachów.

SPECYFIKCACJA SYMULACJI:
Merytoryka ćwiczenia: zachowania prospołeczne
Kraj pochodzenia tego narzędzia dydaktycznego: Andora
Czas realizacji jednej sesji: jedna godzina– wersja podstawowa, trzy godziny – wariant poszerzony
Liczba uczestników: minimum 8, maksymalnie 18.
Niezbędny sprzęt: worek do skakania z uchwytami – sztuk osiem, łapka do wyciągania gwoździ – sztuk cztery, numeratory- sztuk sześć, trochę ziemniaków, paczka fuksjowych zakreslaczy, toster

REFERENCJE
Praktyka Dentystyczna – Michał Garbarek, Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Rowitex Sp. z o.o., Hospital Investment Group Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe – Marek Drobnikowski, P.P.U.H. SCORPION, Press- Service Monitoring Mediów spółka z o.o., Concept sp. z o.o., Powiat Kolski, Gmina Kazimierz Biskupi, Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Czarnkowie, Archidiecezja Poznanska, Nyski Dom Kultury im. Wandy Pawlik w Nysie, Fundacja Fabryka Przyszłości, Fundacja Wydania Narodowego Dzieł Fryderyka Chopina, Polskie Stowarzyszenie Diabetyków, Speleoklub Warszawski, Stowarzyszenie Katedra Kultury , Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju i Integracji Środowiskt szkolnych „Bliżej Dziecka” , Stowarzyszenie Studenci dla Wolnego Tybetu , Towarzystwo „Marii Skłodowskiej – Curie w Hołdzie”, Zespół Społecznego Gimnazjum Specjalnego „Dać Szansę” i Społecznej Szkoły Podstawowej „Dać Szansę”
Gra była również organizowana na studiach podyplomowych „Kształcenie na poziomie szkolnictwa średniego”

LEKTURY:
Instrukturom planującym prowadzenie tego ćwiczenia rekomendujemy następujące pozycje książkowe:

 • Piąta dyscyplina – Preter Senge
 • Ekonomia Wolnego Rynku. Tom 1-Murray Rothbard
 • Gemba Kaizen. Zdroworozsądkowe podejście do strategii ciągłego rozwoju-Masaaki Imai
 • Lider(ka) z krwi i kości. Świadome przywództwo-Joan Marques
 • Doktryna jakości. Rzecz o skutecznym zarządzaniu-Andrzej Jacek Blikle
 • Lider w każdym z nas. Model powszechnego przywództwa-Horst Bergmann
 • Zarządzanie projektami i procesami. Teoria i przypadki praktyczne-Marek Wirkus

  SZKOLENIE TRENERSKIE:
  Termin: po zamknięciu listy uczestników
  Miejsce: Orły, motel Royal, ulica Morskie Oko 11
  Opłata za jedną osobę: 3200 PLN plus podatek VAT. Proponujemy możliwość regulowania w ratach – jedenaście miesięcznych wpłat.
  W cenie treningu znajduje się menu lunch. Przystawka: Szpinak z borowikami i tymiankiem zapiekany pod serem cheddar. Zupa: Capucinno borowikowe. Drugie danie: Schab w sosie węgierskim z ziemniakami gotowanymi i surówką z białej kapusty . Deser: Aromatyczne ciasto kakaowe udekorowane paskami wiśni w żelu i delikatnym kremem śmietankowym. Napoje zimne: Woda Cisowianka Classique, 7up, Mirinda, Schweppes Tonic . Napoje ciepłe: Herbata – Assam Bari, English Breakfast, Earl Grey, Sweet Berries, Cream Orange, Morgentau, Green Dragon, Fruity White, Refreshing Mint, Espresso,Kawa z mlekiem.