Nietypowa symulacja na szkolenia zamknięte – certyfikacja

Informujemy Państwa, iż w naszym szerokim portfolio gier dla sektora firm określanych jako SME, stowarzyszen nie działających dla zysku i administracji samorządowej od zeszłego miesiąca przedstawiamy symulację menedżerską: Komiczne zawody w nietypowym wariancie zabawy w węzełek (Wstępna nazwa symulacji jest do zmiany – ale odzwierciedla charakter zadania.)
Powyższą symulację rekomendujemy na szkoleniach z planowania sytuacyjnego, z rozwiazywania konfliktów a także na wyjazdach integracyjnych. Symulacja jest użyteczna również na szkolenia otwarte jako lodołamacz. Dominujące jej wykorzystanie to Miękkie Szkolenia Integracyjne.

PODSTAWOWE DANE DOT. GRY:
Zagadnienia merytoryczne w ramach tego zadania: wewnątrzsterowana postawa w pracy
Miejsce pochodzenia zastosowanego modelu edukacyjnego: Austria
Czas trwania: ok. kwadrans
Liczba uczestników: co najmniej 5, do 18.
Rekwizyty niezbędne moderatorowi symulacji: uchwyt do pompek – sztuk pięć, poziomica – sztuk cztery, linijki- sztuk dwie, trochę fasoli, paczka szafranowych markerów, pokrywka

REFERENCJE
Bartosz Styszyński, Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe i Handlowe „AGROBEX” Sp. z o.o., Well Done Studio Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, INTREX Przedsiębiorstwo Handlu Zagranicznego i Informacji Techniczo-Handlowej, Tulplast Ireneusz Socha Spółka Jawna, „BOWI” Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowo – Usługowe Bogusław Wiśniewski, Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Dentysta Maria Dudzińska, Eureka Technology Park Sp. z o.o. , Gmina Opatówek, Gmina Września, Gmina i Miasto Pyzdry, Stowarzyszenie Integracji Humanistycznej Po-Most, Fundacja „Aha! Homo Faber” przy studium palastycznym, Fundacja Pomoc w Potrzebie , Parafia Rzymsko-Katolicka M. B. Królowej Polski, Społeczno – Kulturalny Klub Rowerowy „TRYBIK”, Stowarzyszenie Grupa Tratwa – Świetlica „Akwarium”, Stowarzyszenie Muzyka Sfer, Stowarzyszenie Sąsiedzkie „Stara Miłosna”, Towarzystwo Kultury Teatralnej, Związek Harcerstwa Polskiego
Gra była też stosowana na kursach zawosowych z dziedziny „Filozofia”

DODATKOWA WIEDZA:
Instrukturom planującym prowadzenie tego ćwiczenia proponujemy pozycje literaturowe:

 • Zarządzanie wartością klienta. Pomiar i strategie-Tymoteusz Doligalski,Barbara Dobiegała-Korona
 • Trzy oznaki pracy, która nie daje szczęścia-Patrick Lencioni
 • Adam Smith. Życie i idee-James Buchan
 • Wzrost.Ideały jako siła napędowa-Jim Stengel
 • Ocenianie pracowników jako element podejmowania decyzji personalnych w zarządzaniu -Maciej Krzemiński
 • Stephen R. Covey. Mądrość i pasja-Stephen R. Covey
 • Systemy zarządzania przedsiębiorstwem – techniki Lean Management i Kaizen -Współczesne koncepcje i metody zarządzania-Kazimierz Zimniewicz

  SZKOLENIE UPRAWNIAJĄCE DO PROWADZENIA TEJ SYMULACJI:
  Data: do ustalenia
  Miejsce: Drobin, hotel Venezia, ulica Wiartel 30
  Cena programu: 1200 złotych VAT zw. Oferujemy opcję wniesienia opłaty ratalnie – cztery rat.
  W cenie kursu znajduje się catering. Przystawka: Matiasy w oliwie z estragonem. Zupa: Domowy rosół z makaronem i warzywami. Drugie danie: Filet z karpia smażony w wiejskim maśle z faszerowanym pomidorem i brukselką podane. Deser: Mini babeczki z owocami. Napoje zimne: Soki ze świeżych owoców. Napoje ciepłe: Kawa czarna, Kawa z mlekiem, Herbata .