Opinie – trenerzy z zarządzania – Consulting Partners

Baza przesłanych projektów w ramach dotacji Fińskiego Grantu Kapitałowego:

  • H3/J/POMORSKIE-, podniesienie konkurencyjności firmy SED-JA Sp. z o.o. poprzez automatyczna reorganizacja innowacyjnej technologii wysokoobrotowej obróbki skrawaniem na frezarce liniowej umożliwiającej wyprodukowanie innowacyjnego krzesła dla osób starszych z dysfunkcją ruchu., SED-JA Sp. z o.o., . Dla tego zgłoszenia przyznano dotację na symulacje biznesowe. Rekomendowany trener zarządzania: Marek Tymochowicz. Zalecane w firmie Mindlab
  • 5/Z/ŚLĄSKIE-, wzmocnienie innowacyjności i konkurencyjności przedsiębiorstwa na rynkach międzynarodowych oraz rynku krajowym, poprzez macierzowe przeorganzowanie i komercjalizację innowacji produktowych, procesowych i organizacyjnych wykorzystywanych w produkcji akcesoriów i elementów meblowych oraz elementów wyposażenia wnętrz z drewna litego, pozyskiwanego z różnych gatunków drzew., „SIRO-BIELSKO” SPÓŁKA CYWILNA, Dla tego zgłoszenia zaakceptowano subsydia na symulacje biznesowe. Rekomendowane w tym projekcie szkolenia interpersonalne najlepiej zrealizuje dobra firma szkoleniowa Brainstorm .
  • 2/I/LUBUSKIE-, skoordynowane uruchomienie innowacyjnych rozwiązań do produkcji kształtek elektrooporowych poprzez zakup specjalistycznych urządzeń, PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE „TRANS-QUADRO”SPÓŁKA KOMANDYTOWA, Dla tego wniosku przyznano środki na gry biznesowe. Rekomendowany trener przywództwa: Zbigniew Grzesiak. Zalecane warsztaty sprzedażowe w instytucie Profess
  • A7/Z/ŁÓDZKIE-, wprowadzenie na rynek nowych innowacyjnych wyrobów – pustaków ceramicznych szansą na dynamiczny rozwój firmy. , ‚KERAM’ SPÓŁKA CYWILNA, Dla tego zgłoszenia zaakceptowano środki na gry decyzyjne. Rekomendowany trener zarządzania: Mateusz Kudła. Zalecane szkolenia biznesowe w agencji GFKM
  • AA2/E/POMORSKIE-, finansowo produkcyjne zoptymalizowanie ulepszonej innowacyjnej e-usługi M-Camera w firmie oraz innowacji nietechnologicznych., WŁASNA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, Dla tego projektu ogłoszono środki na symulacje szkoleniowe. Rekomendowany trener przywództwa: Piotr Batko. Zalecane szkolenia w spółce Brainstorm
  • E5/X/OPOLSKIE-, Stawiamy na innowację, czyli wdrożenie innowacyjnej technologii dźwiękowej dla potrzeb i wymagań organizacji dużych imprez muzycznych w województwie śląskim, kraju i na świecie., Śląska Agencja Reklamy i Marketingu ADAM GUZDEK, Dla tego wniosku zaakceptowano dofinansowanie na symulacje szkoleniowe. Rekomendowany trener zarządzania: Wojciech Nęcki. Zalecane programy rozwoju menedżerskiego w agencji Profess
  • A7/M/MAŁOPOLSKIE-, Rozwój Spółki poprzez zakup i finansowo produkcyjne zoptymalizowanie innowacyjnej technologii diagnostycznej i szkoleniowej z zastosowaniem ultrasonografii w diagnostyce obrazowej., MEDICA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, Dla tego projektu ogłoszono finansowanie na symulacje biznesowe. Rekomendowany trener HR: Szymon Kudła. Zalecane w spółce Berndson
  • 5/U/POMORSKIE-, Budowa nowych dróg z wykorzystaniem własnej, innowacyjnej technologii konstrukcji warstwy wiążącej oraz podbudowy bitumicznej, wykonane z udziałem innowacyjnych procesowo urządzeń., MIXBUD KONTRAKTY SP Z O.O., Dla tego projektu przyznano subwencję na gry decyzyjne. Rekomendowany trener zarządzania: Zbigniew Tymochowicz. Zalecane warsztaty sprzedażowe w firmie Brainstorm
  • –CG7/M/ZACHODNIOPOMORSKIE-, podniesienie konkurencyjności firmy Leon Witas Spółka Jawna poprzez wprowadzenie innowacji produktowej nieznanej i niestosowanej dotychczas. , LEON WITAS SPÓŁKA JAWNA, Dla tego projektu zatwierdzono subwencję na symulacje team building. Rekomendowany trener zarządzania: Wojciech Nęcki. Zalecane w fundacji ODiTK