Oryginalna gra na szkolenia dla menedżerów – licencja

Informujemy naszych Klientów, że w naszej bibliotece gier dla branży Małych i Średnich Przedsiębiorstw, organizacji tzw. ekonomii społecznej i sektora publicznego od ostatniego kwartału posiadamy symulację biznesową: Wieloosobowe bicie rekordu w nietypowym wariancie gry w Platforma Lądowa (Wstępna nazwa tej zabawy jest na razie roboczy – ale odzwierciedla charakter ćwiczenia.)
Naszą grę polecamy na warsztatach z kreatywności, z organizacji czasu pracy oraz na szkoleniach team building. Gra nadaje się też na szkolenia otwarte jako lodołamacz. Typowe jej zastosowanie to Szkolenia Negocjacyjne.

CHARAKTERYSTYKA SYMULACJI:
Merytoryka symulacji: zachowania prospołeczne
Kraj pochodzenia zastosowanego modelu edukacyjnego: Niemcy
Czas prowadzenia pojedynczej rundy: 45 minut
Liczba uczestników: nie mniej niż 7, maksymalnie 16.
Narzędzia potrzebne do realizacji gry: zestaw ocgraniaczy – sztuk dziesięć, okulary ochronne – sztuk osiem, karteczki samoprzylepne- sztuk pięć, trochę pierników, paczka lazurowych markerów, parawan

ONI JUŻ GRALI W TĄ GRĘ
Movie Gift Jaworska Bernsdorff Spółka Jawna, Przedsiębiorstwo Handlowe “ BIS-BEL” Marian Belter , Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe „TRAK” Wojciech Łabiński, INTREX Przedsiębiorstwo Handlu Zagranicznego i Informacji Techniczo-Handlowej, Robert Kowalski i Karol Kowalski „Stolarstwo” Spółka Jawna, „WIBRO-AKUSTYKA” Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Wiesław Fiebig, Zakład Poligraficzny Antoni Frąckowiak, Powiat Ostrzeszowski, Gmina Ujście, Gmina Mycielin, Biblioteka Raczyńskich, Młodzieżowe Centrum Kultury, Fundacja „Sztuka i Współczesność”, Katolicki Ośrodek Adopcyjno – Opiekuńczy Diecezji Warszawsko – Praskiej, Polskie Stowarzyszenie Osób Upośledzonych Umysłowo, Stowarzyszenie „Możesz więcej” (dawniej Społeczne Towarzystwo Pomocy Geriatrii), Stowarzyszenie Integracja, Przedsiębiorczość, Edukacja , Stowarzyszenie na rzecz Dzieci i Młodzieży „Program Stacja”, Stowarzyszenie Wolnego Słowa, Towarzystwo Turystów Przyrodników i Krajoznawców, ZHR Okręg Mazowiecki
Gra była też realizowana na studiach podyplomowych „Public relations, reklama”

LITERATURA:
Instrukturom biorącym udział w szkoleniu z dydaktyki gry proponujemy opracowania:

 • Swiat 2040. Czy Zachód musi przegrać?- Andrzej Lubowski
 • E-sklep. Biznes na kryzys-Joanna Rozmiarek
 • Zarządzanie wiedzą-Dariusz Jemielniak, Andrzej K. Koźmiński
 • Ekonomia niedoskonałych rynków pracy-Tito Boeri, Marek Góra, Jan van Ours
 • Nie tylko zespół-Meredith Belbin
 • Kultura w organizacji. Identyfikacja kultur znanych firm-Lidia Zbiegień-Maciąg
 • Wycena mierzenie i kształtowanie wartości firm-Tom Copeland, Tim Koller, Jack Murrin

  SZKOLENIE LICENCYJNE:
  Data: zostanie podane po zebraniu grupy
  Miejsce: Poznań, zamek Arłamów, ulica Tagore”a 87
  Opłata za udział: 1200 PLN plus VAT. Dajemy możliwość płatności w ratach – jedenaście miesięcznych rat.
  W cenie kursu znajduje się menu lunch. Przystawka: Pieczony rostbef serwowany na sałatce z grillowanych ziemniaków, warzyw i cebuli dymki z sosem balsamico. Zupa: Zupa z grzybów leśnych. Drugie danie: Rolada Karkonoska z indyka z jabłkiem pieczonym. Deser: Szarlotka z lodami i sosem karmelowym . Napoje zimne: Soki pomarańczowy, grejpfrutowy, jabłkowy, czarna porzeczka, Pepsi, Woda mineralna. Napoje ciepłe: Herbata – Assam Bari, English Breakfast, Earl Grey, Sweet Berries, Cream Orange, Morgentau, Green Dragon, Fruity White, Refreshing Mint, Espresso,Kawa z mlekiem.