Oryginalna zabawa na szkolenia i wyjazdy – licencja

Informujemy Państwa, iż w naszym katalogu gier dla branży firm określanych jako SME, organizacji non profit i administracji państwowej od przyszłego roku posiadamy symulację biznesową: Ekstremalne mistrzostwa w niezwykłym wariancie zabawy w dżdżownica (Wstępna nazwa tej zabawy jest do poprawki – natomiast odzwierciedla fabułę zadania.)
Ninieszą symulację organizujey na warsztatach z przywództwa, ze współpracy grupowej oraz na szkoleniach integracyjnych. Symulacja nadaje się też na szkolenia z rozwoju osobistego. Typowe jej przeznaczenie to Wyjazdy Integracyjne.

SPECYFIKCACJA GRY:
Zakres tematyczny gry: rozwój osobisty
Kraj pochodzenia praw autorskich: Japonia
Czas trwania kompletnego modułu: jedna godzina– wersja podstawowa, trzy godziny – wariant poszerzony
Liczba uczestników: minimalnie 5, maksimum 19.
Narzędzia potrzebne do realizacji gry: skakanka – sztuk osiem, siatka do rynny – sztuk pięć, masa mocująca – sztuk siedem, trochę cappuccino, paczka koloru zieleni butelkowej nalepek, urządzenie do hot-dogów

ONI JUŻ GRALI W TĄ GRĘ
DIETETYKA PRAKTYCZNA OLGA FELICJANIAK, HELPDESK PLUS Justyna Błaszczak, Sławomir Błaszczak S.C., DOM-MIX Piotr Wojciechowski , Emmerson K. Kłosowki, R. Jaśkowiak, M. Dukaczewski Spółka Jawna, EKO-PŁYTA Sp. z o.o., Drukarnia Wiśniewski , PROPART Sp. z o.o., Województwo Wielkopolskie, Gmina Koło, TERMY PODOLAŃSKIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, Eureka sp. z o.o., Centrum Kultury „ZAMEK”, Fundacja Inicjatyw Społeczno-Ekonomicznych , Fundacja Wspierania Kultury, Polska Fundacja Im. Roberta Schumana , Stowarzyszenie „Aktywnie Przeciwko Depresji”, Stowarzyszenie Edukacji Artystycznej „Ślad”, Stowarzyszenie Polski Klub Szermierczy, Stowarzyszenie Wspierania Amatorskiej Twórczości W Wojskach Lotniczych I Obrony Powietrznej „Swat”, Towarzystwo Inicjatyw Gospodarczych i Edukacyjnych, Zespół Szkół Sportowych Nr 1 Im. płk. Henryka Leliwy-Roycewicza
Symulacja była również prowadzona na studiach podyplomowych „Komunikacja i informacja”

OPRACOWANIA:
Konsultantom zamawiającym szkolenie certyfikacyjne polecamy niniejsze tytuły:

 • Zarządzanie od podstaw-Andrzej Koźmiński
 • Wędrówki z Gandalfem. Sprzedaż-Robert Kozak, Brian Tracy
 • Globalny Coaching-Philippe Rosinski
 • Mniej znaczy więcej. Nowa koncepcja bogactwa-Bruce Piasecki
 • Delegowanie & kontrolowanie. – Brian Tracy
 • Anatomia biznesu. Budowanie zespołu-John Adair
 • Współczesne systemy zarządzania. Jakość, bezpieczeństwo, ryzyko-Marek Bugdol, Piotr Jedynak

  SZKOLENIE DLA PROWADZACYCH GRĘ:
  Termin: zostanie podane po zebraniu grupy
  Miejsce: Morawica, zamek Zajazd Pocztowy, ulica Szembeka 25
  Koszt symulacji: 2700 PLN VAT zw. Proponujemy możliwość płatności w ratach – sześć miesięcznych rat.
  W cenie spotkania zawarty jest serwowane posiłki. Przystawka: krewetki tygrysie . Zupa: zupa benedyktyńska-wyśmienita zupa ziemniaczana z borowikami, podana z jajkiem mollet . Drugie danie: Filet z łososia grillowany podany ze złocistymi ćwiartkami ziemniaków, zestawem surówek i koperkowym masełkiem. Deser: Panna Cotta-Włoski deser o smaku waniliowym polany sosem z malinami.. Napoje zimne: Soki pomarańczowy, grejpfrutowy, jabłkowy, czarna porzeczka, Pepsi, Woda mineralna. Napoje ciepłe: Kawa czarna, Kawa z mlekiem, Herbata .