Rekomendacje – firmy szkoleniowe z innowacyjności – Instytut Rozwoju Kierowniczego

Lista zgłoszonych wnioskodawców w programie dotacji Kanadyjskiego Grantu Przedsebiorczości:

  • B7/U/WARMIŃSKO MAZURSKIE-, Produkcja innowacyjnej pasty do zębów i innych preparatów stomatologicznych, MELALEUCA POLAND SA – FIRMA AUSTRALIJSKO-POLSKA, . Dla tego projektu zatwierdzono finansowanie na symulacje team building. Rekomendowany trener przywództwa: Zbigniew Batko. Zalecane szkolenia w spółce GFKM
  • B9/B/POMORSKIE-, wdrożenie innowacji produktowej poprzez przystosowanie do potrzeb do sprzedaży nowej, wcześniej nie produkowanej serii zabawek biostatycznych i antystatycznych. Wprowadzone produkty pozwolą zmniejszyć możliwość przenoszenia wirusów i bakterii pomiędzy dziećmi, które korzystają z zabawek, w szczególności w miejscach użyteczności publicznej., PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE”WADER-WOŹNIAK” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, Dla tego wniosku przyznano dotację na gry biznesowe. Rekomendowane w tym projekcie szkolenia z zarządzania najlepiej zrealizuje Osrodek treningu kierowniczego .
  • A0/L/PODLASKIE-, Zakup urządzeń produkcyjnych niezbędnych do uruchomienia seryjnej produkcji innowacyjnego polimerowego stelaża gondoli wózków dziecięcych, Firma Wielobranżowa „Klimek-Plast” Arkadiusz Klimek, Dla tego wniosku ogłoszono subsydia na symulacje strategiczne. Rekomendowany trener interpersonalny: Andrzej Grzesiak. Zalecane warsztaty sprzedażowe w spółce Avenhansen
  • C1/G/PODKARPACKIE-, wzmocnienie konkurencyjności spółki Stor poprzez macierzowe przeorganzowanie innowacyjnego mobilnego zestawu do modernizacji i budowy infrastruktury torowej., PRZEDSIĘBIORSTWO „STOR” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, Dla tego zgłoszenia zaakceptowano dofinansowanie na symulacje decyzyjne. Rekomendowany trener przywództwa: Mateusz Santorski. Zalecane w firmie Instytut Rozwoju Biznesu
  • –2/C/POMORSKIE-, macierzowe przeorganzowanie innowacyjnej technologii relokacji maszyn i urządzeń za pomocą platformy samojezdnej o nośności Mg pozwalającej oferować usługi o najwyższej jakości i precyzji wykonania., PROTECH Maciej Kania, Dla tego projektu przyznano dotację na gry szkoleniowe. Rekomendowany trener HR: Zbigniew Tymochowicz. Zalecane programy rozwoju menedżerskiego w agencji Instytut Rozwoju Biznesu
  • B0/K/DOLNOŚLĄSKIE-, Zastosowanie innowacyjnej technologii PETFELT w procesie tworzenia mebli. , MRB STAFF SA, Dla tego aplikacji zaakceptowano dotację na symulacje biznesowe. Rekomendowany trener przywództwa: Andrzej Santorski. Zalecane warsztaty sprzedażowe w fundacji Profess
  • 6/W/LUBUSKIE-, Elastyczna montownia zaawansowanych technicznie rowerów własnej konstrukcji., VELO SP Z O.O., Dla tego aplikacji przyznano finansowanie na symulacje strategiczne. Rekomendowany trener biznesu: Mateusz Grzesiak. Zalecane szkolenia w instytucie Brainstorm
  • 2/I/POMORSKIE-, Innowacyjny dentysta, czyli zakup specjalistycznego sprzętu diagnostyczno-leczniczego w Prywatnej Praktyce Dentystycznej Lek. dent. Daniel Dłucik, PRYWATNA PRAKTYKA DENTYSTYCZNA DANIEL DŁUCIK, Dla tego wniosku przyznano dofinansowanie na gry decyzyjne. Rekomendowany trener interpersonalny: Marek Tymochowicz. Zalecane w instytucie House of Skills
  • G8/C/ŚLĄSKIE-, macierzowe przeorganzowanie innowacyjnej technologii wielopłaszczyzkompleksowego laserowego cięcia i obróbki rur oraz profili w celu dywersyfikacji oferty usługowej dla zapewnienia trwałej konkurencyjności rynkowej oraz ekspansji międzynarodowej., Bud-Expert Krzysztof Buczak, Dla tego zgłoszenia przyznano dofinansowanie na symulacje biznesowe. Rekomendowany trener zarządzania: Marek Grzesiak. Zalecane szkolenia biznesowe w firmie Certes