Rekomendacje – firmy szkoleniowe z zarządzania projektami – Akademia Rozwoju Biznesu

Lista wygranych wniosków w programie dofinansowań Szwajcarskiego Grantu Badawczego:

  • G2/R/ZACHODNIOPOMORSKIE-, wdrożenie innowacyjnej technologii w celu wprowadzenia na rynek polski innowacyjnych produktów, ERG SPÓŁKA AKCYJNA, . Dla tego zgłoszenia zatwierdzono dotację na gry strategiczne. Rekomendowany trener HR: Jacek Batko. Zalecane w spółce Akademia przygoda
  • B9/B/ŚWIĘTOKORZYSKIE-, Nowa oferta dla kolejnictwa, TECH-POL , Dla tego wniosku zaakceptowano subwencję na gry biznesowe. Rekomendowane w tym projekcie szkolenia interpersonalne najlepiej zrealizuje Instytut Rozwoju Biznesu – fundacja.
  • G2/O/LUBELSKIE-, Innowacyjny modułowy system rejestracji pomiarów LOG-X w łańcuchu chłodniczym , Przedsiębiorstwo Innowacji i Wdrażania Techniki Mikroprocesowej i Elektroniki „Mikster” Sp z o.o., Dla tego zgłoszenia zaakceptowano środki na gry team building. Rekomendowany trener biznesu: Marek Kudła. Zalecane szkolenia biznesowe w agencji Ośrodek Doradztwa i Treningu Kierowniczego
  • 0/K/ZACHODNIOPOMORSKIE-, ekonomizacja w przedsiębiorstwie technologii zautomatyzowanego procesu belowania surowców wtórnych, PRZEDSIĘBIORSTWO TECHNICZNO-HANDLOWE „WOLTRA” JERZY WÓJCIK, Dla tego aplikacji zatwierdzono dofinansowanie na gry szkoleniowe. Rekomendowany trener HR: Jacek Kudła. Zalecane szkolenia biznesowe w fundacji Akademia przygoda
  • 1/E/WARMIŃSKO MAZURSKIE-, Innowacyjne produkty – jednorazowe opakowania w postaci pojemnika i wieczka dla przemysłu spożywczego z napisami z użyciem alfabetu Braille’a , Multipack Europe Sp. z o.o. Sp. k., Dla tego wniosku zaakceptowano środki na symulacje team building. Rekomendowany trener przywództwa: Piotr Grzesiak. Zalecane szkolenia w agencji Integra Consulting
  • 3/W/KUJAWSKO POMORSKIE-, wzmocnienie konkurencyjności oraz innowacyjności spółki poprzez skoordynowane uruchomienie na rynek nowych produktów o podwyższonych cechach jakościowych., „CD” SPÓŁKA AKCYJNA, Dla tego projektu ogłoszono subsydia na symulacje decyzyjne. Rekomendowany trener zarządzania: Marek Batko. Zalecane szkolenia handlowe w spółce Akademia przygoda
  • A9/C/DOLNOŚLĄSKIE-, kompleksowe przygotowanie nowych innowacyjnych rozwiązań w stomatologii, NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ, PRAKTYKA STOMATOLOGICZNA DARIUSZ MARMOL, Dla tego aplikacji zaakceptowano finansowanie na gry strategiczne. Rekomendowany trener zarządzania: Marek Kudła. Zalecane szkolenia handlowe w agencji Schenk Institute
  • 9/B/POMORSKIE-, Poprawa konkurencyjności przedsiębiorstwa poprzez wielopoziomowe usprawnienie innowacji, Dariusz Kowalczyk Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe „IMPULS”, Dla tego aplikacji zatwierdzono subwencję na symulacje szkoleniowe. Rekomendowany trener przywództwa: Piotr Batko. Zalecane szkolenia biznesowe w firmie Berndson