Rekomendacje – szkolenia z przywództwa – Consulting Partners

Ranking zarekomendowanych do drugiego etapu aplikacji w programie dofinansowań Amerykańskiego Grantu Przedsebiorczości:

  • 6/Y/LUBELSKIE-, ekonomizacja innowacji w procesie świadczenia usług poprzez zastosowanie alignerów Invisalign w leczeniu ortodontycznym oraz wprowadzenie nowej metody diagnozowania i leczenia próchnicy z użyciem technologii DIFOTI ., CENTRUM STOMATOLOGII I MEDYCYNY ESTETYCZNEJ WALAWENDER-DENT IZABELA WALAWENDER, . Dla tego projektu przyznano subsydia na gry strategiczne. Rekomendowany trener zarządzania: Wojciech Grzesiak. Zalecane w spółce Mindlab
  • 5/I/POMORSKIE-, Innowacyjny proces produkcji podzespołów gumowo – metalowych do samochodów o podwyższonych cechach wytrzymałościowych w systemie instant manufacturing , TEDGUM TADEUSZ WOJCIECHOWSKI, Dla tego wniosku zatwierdzono dotację na symulacje strategiczne. Rekomendowane w tym projekcie szkolenia z przywództwa najlepiej zrealizuje polecany trener.
  • 6/O/OPOLSKIE-, ekonomizacja innowacyjnej technologii skanowania drewna przez P.P.H.U. PROFIL, P.P.H.U. „PROFIL” Dariusz Piech, Dla tego zgłoszenia przyznano dotację na gry strategiczne. Rekomendowany trener zarządzania: Marek Grzesiak. Zalecane warsztaty sprzedażowe w firmie Profess
  • D5/J/ŚLĄSKIE-, kompleksowe przygotowanie technologii numerycznej w firmie w celu zwiększenia wydajności i jakości produkcji krzeseł., Tadeusz Moskała PPTU STOLMOS, Dla tego zgłoszenia zatwierdzono subwencję na gry szkoleniowe. Rekomendowany trener HR: Szymon Kudła. Zalecane warsztaty sprzedażowe w firmie Mindlab
  • 4/S/MAZOWIECKIE-, unowocześnienie innowacyjnej konstrukcji niskoemisyjnych kotłów zasilanych pelletami drzewnymi, P.W. „BUDMET” DARIUSZ NOCOŃ, ADAM NOCOŃ, Dla tego wniosku ogłoszono środki na gry strategiczne. Rekomendowany trener biznesu: Marek Tymochowicz. Zalecane treningi menedżerskie w agencji Ośrodek Doradztwa i Treningu Kierowniczego
  • A4/O/PODLASKIE-, Utworzenie nowoczesnej stacji kontroli pojazdów oraz warsztatu obsługowo-naprawczego wraz z infrastrukturą towarzyszącą szansą na rozwój firmy., TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY I KRAJOWY TOMASZ DZIDA SP Z O.O., Dla tego zgłoszenia ogłoszono subsydia na symulacje biznesowe. Rekomendowany trener zarządzania: Piotr Santorski. Zalecane warsztaty sprzedażowe w spółce Avenhansen
  • G6/M/DOLNOŚLĄSKIE-, Innowacje kluczem do sukcesu, czyli kompleksowe przygotowanie zestawu wiertniczego do wykonywania otworów kierowanych, ZAKŁAD WIERCEŃ, KOTWIENIA I USŁUG GÓRNICZYCH „BPW” SPÓŁKA KOMANDYTOWA, Dla tego zgłoszenia zatwierdzono subwencję na symulacje szkoleniowe. Rekomendowany trener biznesu: Piotr Herra. Zalecane szkolenia biznesowe w spółce Homo Creatore
  • 2/X/DOLNOŚLĄSKIE-, Innowacje kluczem do sukcesu, czyli macierzowe przeorganzowanie innowacyjnej technologii wytwarzania elementów protetyki dentystycznej z zastosowaniem pięcioosiowego centrum frezarskiego CNC, MEDEOR-DENT, PRACOWNIA PROTETYCZNA KAZIMIERA LIDUK, Dla tego zgłoszenia ogłoszono dofinansowanie na gry team building. Rekomendowany trener biznesu: Mateusz Batko. Zalecane szkolenia handlowe w fundacji Instytut Rozwoju Biznesu