Rekomendacje – trenerzy z myślenia strategicznego – Instytut Rozwoju Kierowniczego

Ranking przesłanych projektów w programie dotacji Duńskiego Grantu Badawczego:

  • 6/W/ŚWIĘTOKORZYSKIE-, finansowo produkcyjne zoptymalizowanie innowacyjnych technologii renowacji, lakierowania i chromowania powierzchni metalowych przez firmę Lack – Service w Piekarach Śląskich, LACK SERVICE D.MISZUDA, A.NOWICZ SPÓŁKA JAWNA, Dla tego zgłoszenia ogłoszono dofinansowanie na gry szkoleniowe. Dofinansowane w tym projekcie szkolenia z komunikacji najlepiej zrealizuje dobra firma szkoleniowa Training Partners .
  • H8/B/POMORSKIE-, kompleksowe przygotowanie innowacyjnej technologii do unieszkodliwiania osadów dennych, PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWE „MARTECH-PLUS” MARCIN MISTARZ SPÓŁKA JAWNA, Dla tego zgłoszenia zaakceptowano subsydia na symulacje team building. Rekomendowany trener zarządzania: Zbigniew Herra. Zalecane treningi menedżerskie w fundacji Certes
  • 0/G/ŚWIĘTOKORZYSKIE-, unowocześnienie w przedsiębiorstwie technologii zautomatyzowanego procesu belowania surowców wtórnych, PRZEDSIĘBIORSTWO TECHNICZNO-HANDLOWE „WOLTRA” JERZY WÓJCIK, Dla tego wniosku ogłoszono finansowanie na gry biznesowe. Rekomendowany trener HR: Andrzej Kudła. Zalecane w firmie Certes
  • DA8/W/WARMIŃSKO MAZURSKIE-, podniesienie konkurencyjności firmy poprzez ekonomizacja innowacyjnego rozwiązania w procesie druku wielkoformatowego, AMB SPÓŁKA CYWILNA, Dla tego projektu zatwierdzono subsydia na symulacje team building. Rekomendowany trener przywództwa: Wojciech Kudła. Zalecane szkolenia handlowe w agencji Berndson
  • B7/A/ŚWIĘTOKORZYSKIE-, wzrost innowacyjności firmy poprzez wprowadzenie do oferty innowacyjnego, innowacyjnego produktu, jakim jest Zestaw mocujący do dywaników samochodowych, „BARCZAK ” MAREK BARCZAK, Dla tego wniosku zaakceptowano subsydia na gry strategiczne. Rekomendowany trener interpersonalny: Szymon Nęcki. Zalecane warsztaty sprzedażowe w fundacji IBD Business School
  • F3/E/LUBUSKIE-, skuteczne zaimplementowanie innowacyjnej technologii wytwarzania polipropylenowej maty komorowej, PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE „POLMAR” SZCZERBA DIONIZY, Dla tego wniosku przyznano dotację na gry biznesowe. Rekomendowany trener HR: Andrzej Santorski. Zalecane szkolenia biznesowe w spółce Ośrodek Doradztwa i Treningu Kierowniczego
  • CH4/Y/ŁÓDZKIE-, automatyczna reorganizacja technologii do produkcji innowacyjnej w skali kraju mieszaniny wysoce oczyszczonego destylatu z produktami pierwotnymi – blendy., SYNTEZIS SP Z O.O., Dla tego aplikacji ogłoszono finansowanie na gry team building. Rekomendowany trener HR: Piotr Tymochowicz. Zalecane szkolenia handlowe w instytucie Schenk Institute