Sesje team building – wyróżnieni abiturienci

Zleceniodawcom i partnerom wymienionym na tej stronie w pas się kłaniając składamy wyrazy wdzięczności (i dodatkowo przyznajemy wymienione poniżej upominki) za włożony wysiłek na uzupełnienie kwestionariusza, który stworzyli nasi mentorzy Oskar Duzdowski, Olgiert Golka, Jaromił Sygietyński i Fabian Grabe w quizie Kieleckie Militarne Zabawy Biznesowe

  • Achacjusz Krzywiecki, Fizyk medyczny, Koszalin, wygrywa bilet na program e-learning „Sekretariat i biuro w firmie” lub szkolenie integracyjne i wydawnictwo „Śmierć książki. No Future Book”
  • Doroteucz Słabowski, Historyk, Zakopane, wygrywa bilet na moduł coachingowy „Efektywne podejmowanie decyzji przez menadżera” lub szkolenie team building a ponadto wydawnictwo „Magazyn Literacki KSIĄŻKI nr 7”
  • Chrystian Michnik, Ratownik medyczny, Grodzisk, przyznajemy darmowy wstęp na kurs „Szkolenie Coaching. Szkolenie kierowanie w stylu Coachingowym” lub warsztat komunikacji i współpracy i wydawnictwo „Szczep Rogate Serce”
  • Wirgiliusz Szcześniak, Zaopatrzeniowiec, Kotlin, otrzymuje kupon na program e-learning „tworzenie i efektywna współpraca w ramach partnerstwa i koalicji. ” lub wybraną naszą grę szkoleniową oraz wydawnictwo „Nauczyciel wczesnej edukacji. Oczekiwania społeczne i praktyka edukacyjna”
  • Wawrzyniec Kozubowski, Tokarz w drewnie, Stryszów, wygrywa bilet na panel dyskusyjny „Ja i mój zespół” lub spotkanie firmowe plus publikację „Inni czy podobni? Charakterystyka osób z ograniczeniem sprawności”
  • Wojciech Różycki, Laborant budowlany, Włoszakowice, zapraszamy gratisowo na kurs dofinansowany „ kreatywne rozwiązywanie problemów” lub imprezę i zabawę team building plus publikację „Wokół neopogańskich koncepcji Jana Stachniuka”
  • Henryk Turczyński, Bieliźniarz – kołdrzarz, Pszczew, dostaje od nas zaproszenie na moduł coachingowy „innowacyjne zaawansowane metody radzenia sobie z emocjami” lub spotkanie firmowe i publikację „Kurs księgowości komputerowej”