Spotkania inspiracyjne – wyróżnieni klienci

Czytelnikom naszego bloga (nazwiska tu na liście) w tym miejscu składamy wyrazy wdzięczności (i wręczamy wymienione poniżej podarunki) za włożony wysiłek na rozwiązanie testu badawczego, który analizowali nasi coachowie Antoni Bendkowski, Piotr Żukowski, Edward Ignatowicz i Ksawery Kot na szkoleniu Nadmorskie Artystyczne Szkolenia Team Building

  • Eustachy Jarząbek, Astrofizyk, Konstantynów Łódzki, zapraszamy gratisowo na program e-learning „ kierowanie projektami – narzędzia, software, dokumentacja” lub event motywacyjny a ponadto publikację „ABC reumatologii”
  • Eugeniusz Bocheński, Makler papierów wartościowych , Paczków, dostaje od nas zaproszenie na trening „Marketing partyzancki, czyli jak małym kosztem wedrzeć się w umysł klienta” lub szkolenie integracyjne plus książkę „Zapytanie o cenę Licytacja elektroniczna – procedura krok po kroku”
  • Wacław Ambrożko, Anastezjolog, Czarnków, przyznajemy rabat na warsztat zamknięty „asertywność, czyli stanowczo i łagodnie do przodu” lub wyjazd team building oraz wydawnictwo „DZIARA, CYNKÓWKA, KOLKA – zjawisko tatuażu więziennego”
  • Nataniel Grocholski, Elektromonter lotniczy, Sochocin, dostaje od nas zaproszenie na panel dyskusyjny „nowoczesna obsługa konsumenta z elementami stosowanych technik obsługi klienta” lub jedną z naszych gier integracyjnych a także wydawnictwo „Pogaństwo restituta czyli ekologia sakralizowana”
  • Edmund Lis, Inspektor bezpieczeństwa systemów teleinformatycznych, Sianów, wygrywa bilet na moduł coachingowy „techniki obsługi klienta” lub wyjazd integracyjny plus wydawnictwo „Rocznik Samorządowy 2012 tom 1”
  • Wincent Markiewicz, Laborant chemiczny, Przyrów, przesyłamy bezpłatny voucher na program e-learning „ Negocjacje dla praktyków – gra szkoleniowa” lub dowolną z zabaw integracyjnych w naszej ofercie a dodatkowo książkę „Wspomaganie rozwoju osób z autyzmem”
  • Krystian Wisowaty, Bileter, Ruda Maleniecka, wygrywa bilet na panel dyskusyjny „Coaching w zarządzaniu” lub warsztat komunikacji i współpracy a dodatkowo wydawnictwo „Fonetyka i fonologia współczesnego języka polskiego”