Spotkania inspiracyjne – wyróżnieni uczestnicy

Paniom i Panom z poniższej listy uprzejmie składamy wyrazy wdzięczności (i wysyłamy opisane poniżej upominki) za włożony wysiłek na wzięcie udziału w sondażu online, który analizowali nasi instruktorzy Ananiasz Janowski, Adrian Dolibug, Edgar Flak i Ludwik Wolny podczas analizy p.t. Małopolskie Motoryzacyjne Szkolenia Team Building

  • Edmund Wąsiel, Kontroler ruchu lotniczego, Wronki, zapraszamy gratisowo na panel moderowany „Zarządzaj asertywnie swoją energią w czasie” lub wyjazd team building a także wydawnictwo „Obraz neopogaństwa słowiańskiego na łamach polskiej prasy na początku XXI w.”
  • Bronisław Czernecki, Antropolog, Pisz, przyznajemy darmowy wstęp na wykład „Prowadzenie efektywnych spotkań wewnętrznych” lub wyjazd integracyjny a ponadto wydawnictwo „Wokół bibliotek i bibliotekarstwa”
  • Baltazar Krawiec, Historyk sztuki , Dzierzgowo, wygrywa bilet na warsztat otwarty „trening głosu i mowy” lub wyjazd team building a dodatkowo wydawnictwo „Siedemnastowieczne malarstwo holenderskie w literaturze polskiej po 1918 roku”
  • Aleksander Bieliński, Grafik komputerowy , Strawczyn, wygrywa bilet na wykład „ Komunikacja wewnętrzna w kryzysie i zmianach” lub spotkanie firmowe plus książkę „Depresja u dzieci i młodzieży. weryfikacjasystemu rodzinnego – ujęcie kliniczne”
  • Beniamin Hilgner, Grawer, Tuczno, otrzymuje kupon na warsztat zamknięty „Jak redukować stres i przeciwdziałać wypaleniu zawodowemu” lub dowolną z zabaw integracyjnych w naszej ofercie plus wydawnictwo „Zabawy logopedyczne na cztery pory roku”
  • Augustyn Borszcz, Inspektor do spraw obrony cywilnej, Kobyla Góra, wygrywa bilet na wykład „ Komunikacja z różnymi typami osobowości ” lub szkolenie integracyjne plus publikację „Unia Europejska w oczach nowych ruchów religijnych”
  • Bonifacy Michnik, Lektor języka angielskiego, Niechanowo, zdobywa wejściówkę na kurs „ Efektywna komunikacja z pracownikami” lub dowolną z zabaw integracyjnych w naszej ofercie a ponadto publikację „Barometr Regionalny : analizy i prognozy. Nr 1 (23)”