Świeża gra na szkolenia z przywództwa – kurs trenerski

Informujemy, iż w naszej bibliotece szkoleń dla sektora MŚP, podmiotów niekomercyjnych i sektora publicznego od tego miesiąca przedstawiamy grę menedżerską: Drużynowe mistrzostwa w nietypowym wariancie gry w klawiatura (Roboczy tytuł zabawy jest do zmiany – niemniej wyraża przebieg zadania.)

Naszą grę realizujemy na kursach z planowania sytuacyjnego, z zarządzania czasem i na wyjazdach team building. Symulacja jest polecana także na szkolenia inspiracyjno – motywacyjne. Rekomendujemy Oceny o trenerach interpersonalnych

SPECYFIKCACJA SYMULACJI:
Merytoryka zabawy: wewnątrzsterowana postawa w pracy
Kraj pochodzenia tego narzędzia dydaktycznego: Grecja
Czas prowadzenia: 45 minut
Liczba uczestników: minimalnie 8, nie więcej niż 19.
Niezbędny sprzęt: zestaw 8 bul do gry petanque geologic – sztuk pięć, szpachelka żagiel – sztuk dwie, klawiatura- sztuk dwie, trochę margaryny, paczka buraczkowych długopisów, koktajler

SYMULACJĘ POLECAJĄ M.IN.:
ARCHENIKA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, PHU „TOMPŁYT” Tomasz Dunajski, Krzysztof Sidorowicz NZOZ ‘’POLIDENT’’ Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska, Gajewski Opony Serwis Hurtownia Pasz Dominik Gajewski , P.P.O. ”WAKUM” BOGDAN POHL, Poznańska Grupa Biznesu Paweł Korzyński, Termo-Bis sp. z o.o., Samorząd Województwa Wielkopolskiego, Miasto Poznań, Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ośrodek Profilaktyki i Epidemiologii Nowotworów, Związek Międzygminny „Puszcza Zielonka”, Centrum Paderewskiego Tarnów – Kąśna Dolna, Fundacja Gniazdo Piratów, Fundacja Przeciw Obojętności Na Rzecz Dzieci Specjalnej Troski, Polskie Towarzystwo Stwardnienia Rozsianego Oddział Warszawski, Stowarzyszenie DAMY RADĘ, „Stowarzyszenie Forum Młodych Dyplomatów, Stowarzyszenie Office Box, Stowarzyszenie Sąsiedzkie „Stara Miłosna”, Towarzystwo „Nasz Dom”, Zespół Szkół Sportowych Nr 1 Im. płk. Henryka Leliwy-Roycewicza
Symulacja była też organizowana na studiach doktoranckich „Archeologia”

LITERATURA:
Osobom zainteresowanym tym narzędziem rekomendujemy pozycje literaturowe:

 • Dywersyfikacja ryzyka na polskim rynku kapitałowym-Małgorzata Łuniewska, Waldemar
 • Mapy myśli dla biznesu-Tony Buzan, Chris Griffiths
 • Ewaluacja talentu-Tony Davis
 • Biznes plan Jak go budować i analizować?- Krzysztof Opolski, Krzysztof Waśniewski
 • Metody i techniki pobudzania kreatywności w organizacji i zarządzaniu-Anna Kosieradzka
 • Identyfikacja potrzeb szkoleniowych-Tom Boydell, Malcolm Leary
 • Zarządzanie przedsiębiorstwem przyszłości-Kazimierz Perechuda

  SZKOLENIE TRENERSKIE:
  Data: wkrótce
  Miejsce: Dobrzyń nad Wisłą, motel ForRest, ulica Berensona 46
  Koszt symulacji: 3200 zł plus VAT. Oferujemy opcję płatności w ratach – siedem miesięcznych rat.
  W cenie spotkania znajduje się catering. Przystawka: Roladka z łososia nadziewana puszystym chrzanem . Zupa: Tradycyjny bulion z makaronem. Drugie danie: delikatne nitki makaronu z aromatycznym łososiem, cukinią, papryką i marchewką, w asyście pomidorów cherry oraz czarnych oliwek. Deser: Delikatny mus waniliowy z chrupiącą bezą i malinowym sosem. Napoje zimne: Woda mineralna gazowana i niegazowana. Napoje ciepłe: Kawa czarna, Kawa z mlekiem, Herbata .