Świeża zabawa na szkolenia menedżerskie – certyfikacja

Informujemy naszych Klientów, iż w proponowanej przez nas ofercie szkoleń dla sektora małych firm rodzinnych, stowarzyszen niezarobkowych i jednostek samorządowych od zeszłego roku promujemy grę integracyjną: Wieloosobowe rozgrywki w szalonym wariancie gry w dmuchane rury (Wstępna nazwa tej symulacji jest do zmiany – ale odzwierciedla istotę ćwiczenia.)
Tą grę organizujey na treningach z przywództwa, ze współpracy grupowej i na szkoleniach team building. Symulacja jest polecana także na szkolenia fachowe – jako zabawa integracyjna. Dominujące jej wykorzystanie to Miękkie Symulacje Finansowe .

SPECYFIKCACJA GRY:
Zagadnienia merytoryczne w ramach tego zadania: proces grupowy
Miejsce pochodzenia praw autorskich: Wielka Brytania
Czas trwania samej symulacji bez omówienia: trzy do czterech godzin
Liczba uczestników: co najmniej 5, maksimum 20.
Sprzęt potrzebny trenerowi: ekspander gumowy – sztuk trzy, kij teleskopowy – sztuk pięć, sekretnik- sztuk dziewięć, trochę czereśni, paczka buraczkowych nalepek, stopień dziecięcy

ONI JUŻ GRALI W TĄ GRĘ
Praktyka Dentystyczna – Michał Garbarek, SARA SYSTEM spółka z ograniczoną odpowiedzialnością , J.R.K. Produkcja Handel Usługi , GTC Chwiłowicz Spółka Jawna, Specjalistyczne Usługi Gazownicze ”GAZ SERWIS” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, STER Sp. z o.o., Auto Serwis Mariusz Waszkowiak, Powiat Wolsztyński, Gmina Kuślin, Warter Spółka Jawna, Archidiecezja Poznanska, Stowarzyszenie Artystyczne Plessart, Ewangeliczna Fundacja Pomocy Rodzinie „ARKA”, Fundacja Pro Varsovia, Mazowieckie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej, Rodzinne Centrum Szermierki, Stowarzyszenie Klub Otrycki, Stowarzyszenie Na Rzecz Dzieci i Młodzieży „Od Serducha do Serducha”, Stowarzyszenie Wspierania Amatorskiej Twórczości W Wojskach Lotniczych I Obrony Powietrznej „Swat”, Towarzystwo Młodych i Wolnych „Tolersex”, Zespół Szkół Sportowych Nr 1 Im. płk. Henryka Leliwy-Roycewicza
Symulacja była również organizowana na studiach podyplomowych „Prawo karne, kryminologia”

LEKTURY:
Szkoleniowcom zamawiającym szkolenie certyfikacyjne proponujemy wymienione tutaj opracowania:

 • Ekonomia dobra i zła-Tomas Sedlacek
 • Skuteczne techniki telemarketingu-Ellen Bendremer
 • Public relations w internecie-Tymon Smektała
 • Jak zadbać o własne finanse?- Marcin Iwuć
 • Tak! 50 sekretów nauki perswazji-Robert Cialdini, Noah Goldstein, Steve
 • Steve Jobs – gdzie pada jabłko?- Jay Elliot, William L. Simon
 • Zarządzanie sprzedażą. Praktyki najlepszych. Najskuteczniejsze metody sprzedaży i budowania -Chet Holmes

  SZKOLENIE LICENCYJNE:
  Termin: na razie nieokreślone
  Miejsce: Bartniczka, obiekt konferencyjny IBB Andersia, ulica Chrobrego 56
  Opłata za jedną osobę: 2700 złotych VAT zw. Oferujemy prawo wniesienia opłaty w ratach – jedenaście miesięcznych wpłat.
  W cenie kursu zawarty jest serwowane posiłki. Przystawka: Pieczony schab ze szparagami i grejpfrutem. Zupa: Rosół królewski z makaronem . Drugie danie: pierś z indyka pieczona w szynce Szwarcwaldzkiej faszerowana szparagami serwowana na spaghetti z młodych warzyw, kluskami i sosem. Deser: ciasto jogurtowe z kremem i brzoskwiniami. Napoje zimne: Soki pomarańczowy, grejpfrutowy, jabłkowy, czarna porzeczka, Pepsi, Woda mineralna. Napoje ciepłe: Kawa,herbata.