Zabawy motywacyjne – wylosowani uczestnicy

Wszystkim niżej wymienionym niniejszym składamy wyrazy wdzięczności (a ponadto wysyłamy wymienione poniżej podarunki) za uwagę przeznaczoną na wypełnienie naszej ankiety, który analizowali nasi wykładowcy Alojzy Bendkowski, Kasper Choroba, Flawiusz Wiesiołowski i Leszek Kamiński w teście Sląskie Garncarskie Zabawy Firmowe

  • Justyn Dobrzyński, Endoktrynolog, Sośnie, przyznajemy rabat na trening „Intensywny ekspert biznesu” lub wyjazd integracyjny a także wydawnictwo „Podstawy biochemii”
  • Cezary labe, Historyk, Poddębice, przesyłamy bezpłatny voucher na szkolenie „w jaki sposób rozwijać i zwiększać zaangażowanie” lub warsztat komunikacji i współpracy a ponadto książkę „Biblioteki i zbiory muzyczne w Polsce: przewodnik”
  • Hipolit Merk, przedstawiciel medyczny , Klonowa, przyznajemy rabat na szkolenie „Efektywność osobista zasady i zaawansowane metody organizacji czasu własnej pracy” lub warsztat komunikacji i współpracy plus wydawnictwo „Miłość na odległość. Formy życia w epoce globalnej”
  • Cecylian Janda, Agent celny, Korczyna, zdobywa wejściówkę na warsztat otwarty „kształtowanie zaangażowania menedżerów” lub szkolenie integracyjne a także publikację „Fonetyka i fonologia współczesnego języka polskiego”
  • Anatol Malanowski, Trener sportowy, Lublin, zapraszamy gratisowo na wykład „Metodyka zarządzania projektami” lub imprezę i zabawę team building oraz publikację „Mój bajarz. Studia i szkice o literaturze młodzieżowej”
  • Remigiusz Smolarek, Inspektor ochrony danych osobowych , Lelów, przyznajemy rabat na kurs „kierowanie czasem” lub szkolenie integracyjne a dodatkowo książkę „Przestępczość skazanych kobiet i mężczyzn w perspektywie biograficznej”
  • Leon Strzemecki, Administrator danych osobowych, Kowalewo Pomorskie, wygrywa bilet na warsztat zamknięty „Optymalizacja kosztów w komórce zakupów” lub wybraną naszą grę szkoleniową oraz wydawnictwo „A Humanist Approach to Sustainable Development”