Nietypowa zabawa na szkolenia team building – certyfikacja

Informujemy naszych Klientów, że w naszej bibliotece szkoleń dla branży Małych i Średnich Przedsiębiorstw, organizacji NGO i sektora publicznego od przyszłego roku posiadamy grę team building: Wieloosobowe zawody w autorskim wariancie gry w Żaglówki na wodzie (Roboczy tytuł gry jest jeszcze nie tsaki jak ma być – jednak odzwierciedla fabułę tego modułu.)
Proponowaną symulację organizujey na warsztatach z podejmowania decyzji, z organizacji czasu pracy i na wyjazdach team building. Symulacja nadaje się też na szkolenia otwarte jako lodołamacz. Statystycznie najpowszechniejsze jej wykorzystanie to Symulacje Strategiczne .

CHARAKTERYSTYKA SYMULACJI:
Zagadnienia merytoryczne w ramach gry: przedsiębiorcze i proaktywne reagowanie
Kraj pochodzenia symulacji: Czechy
Czas prowadzenia kompletnego modułu: dwa dni
Liczba uczestników: nie mniej niż 8, do 19.
Rekwizyty niezbędne moderatorowi symulacji: łóżko polowe – sztuk dziesięć, kolanko – sztuk pięć, modelina- sztuk dziesięć, trochę fasoli, paczka purpurowych nalepek, młynek

REFERENCJE
Usługi turystyczne Marcin Dudek Pit Stop, Polish Metal Design Zawal Jolanta Ewelina, Przedsiębiorstwo Oczyszczania Miasta „EKO” Sp.J. Jerzy Rudowicz Sławomir Rudowicz, EKOANALITYKA Jerzy Sternal, LECHMA Lech Piasny, USŁUGI SPRZĘTOWE Samól Jolanta, Zakład Piekarniczo – Cukierniczy Marian Kurasiak, Gabinet Lekarski Mikołaj Kubasik, Gmina Szamocin, Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Turku, Parafia Rzymskokatolicka pod wezwaniem Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny w Skrzatuszu, Fundacja Hereditas, Federacja Organizacji Służebnych MAZOWIA, Fundacja REVITA – Stowarzyszenie Opiekunów i Przyjaciół Osób Upośledzonych Umysłowo, Ogólnopolskie Stowarzyszenie Pomocy Osobom Uzależnionym Nadzieja, Rzymskokatolicka Parafia N.M.P. Królowej Świata, Stowarzyszenie Krzewienia Sztuk Walki Kung Fu „Czerwony Tygrys”, Stowarzyszenie mali bracia Ubogich , Stowarzyszenie Tenisowe „Tie Break”, Towarzystwo „Marii Skłodowskiej – Curie w Hołdzie”, Warsztat Terapii Zajęciowej Fundacji Pomocy Niepełnosprawnym „Ader”
Symulacja była też wykorzystywana na kursach zawosowych z dziedziny „Hodowla zwierząt”

POLECANE KSIĄŻKI:
Konsultantom uczestniczącym w warsztacie z metodyki gry rekomendujemy pozycje książkowe:

• Bezprawne długi-Francois Chesnais
  • Big Boss. Pierwsze sto dni na fotelu szefa-Peter Fischer
  • Bądź liderką-Courtney Lynch, Angie Morgan
  • Jak zadbać o własne finanse?- Marcin Iwuć
  • Szefologika, czyli logika szefowania-Roman Polko, Paulina Polko
  • Przywództwo i jego wyzwania-James M. Kouzes, Barry Z. Posner
  • Budowanie zespołu. Organizacja szkoleń outdoor i wypraw incentive. Poradnik dla menedżera personalnego. –Rafał Szczepanik

SZKOLENIE LICENCYJNE:
    Data: na razie nieokreślone
    Miejsce: Kramsk, pensjonat Blow Up Hall 5050, ulica Narutowicza 34
    Cena kursu: 1100 złotych brutto. Dajemy prawo wniesienia opłaty w ratach – osiem rat.
    W cenie spotkania zawarty jest obiad. Przystawka: Wykwintne tymbaliki drobiowe. Zupa: Grzybowa polewka kresowa z naleśnikowymi wstążkami. Drugie danie: grillowany comber jagnięcy serwowany z aromatyczną oliwą czosnkowo-ziołową i kawałkami sera Feta, podany na zapiekance z ziemniaków. Deser: Soczyste ciasto jogurtowe udekorowane delikatną masą serową i makiem. Napoje zimne: Woda Cisowianka Classique, 7up, Mirinda, Schweppes Tonic . Napoje ciepłe: Caffe Latte, Herbata.