Opinie – szkolenia z innowacyjności – Training Institute

Ranking zgłoszonych wnioskodawców w programie dofinansowań Hiszpańskiego Grantu Kapitałowego:

  • E6/M/ŁÓDZKIE-, CityFit porusza Katowice, CityFit Fitness Sp. z o.o., Dla tego projektu przyznano subsydia na symulacje strategiczne. Dofinansowane w tym projekcie szkolenia z zarządzania najlepiej zrealizuje dobra firma szkoleniowa House of skills .
  • D9/T/ŚWIĘTOKORZYSKIE-, ekonomizacja innowacyjnego śrubunku NEW., Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe „Instal-Art” Spółka jawna Stanisław Rudzki, Wojciech Rudzki, Alicja Rudzka, Janusz Gajewski, Alicja Gajewska, Dla tego wniosku zaakceptowano środki na symulacje strategiczne. Rekomendowany trener interpersonalny: Andrzej Batko. Zalecane warsztaty sprzedażowe w agencji Certes
  • CE5/I/ZACHODNIOPOMORSKIE-, ZESTAW MUF DO FILTRÓW PYŁKOWYCH I AKUSTYCZNYCH, VENTEC S.C. SROKA SŁAWOMIR, KALAS PIOTR, Dla tego zgłoszenia zatwierdzono środki na symulacje team building. Rekomendowany trener interpersonalny: Piotr Tymochowicz. Zalecane szkolenia biznesowe w agencji ODiTK
  • 4/U/OPOLSKIE-, Całoroczny wyciąg do nart wodnych i wakeboardu z systemem automatycznej kontroli i kierowania ruchem WakeSys., AKADEMIA SPORTU STAWIKI SP Z O.O., Dla tego aplikacji zatwierdzono subsydia na symulacje decyzyjne. Rekomendowany trener interpersonalny: Piotr Kudła. Zalecane szkolenia biznesowe w spółce Instytut Rozwoju Biznesu
  • 2/O/PODLASKIE-, Zwiększenie konkurencyjności NZOZ w Katowicach poprzez unowocześnienie innowacyjnego procesu leczenia ortodontycznego, NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ – „PERI-ORT” LEKARZE STOMATOLODZY S. MUSIAŁ, M. KUBICKA – MUSIAŁ – SPÓŁKA PARTNERSKA, Dla tego aplikacji zaakceptowano subwencję na symulacje strategiczne. Rekomendowany trener biznesu: Andrzej Santorski. Zalecane szkolenia w spółce GFKM
  • A3/X/PODKARPACKIE-, Wykorzystywanie innowacyjnej, opatentowanej technologii kaset filtrujących, jako wyposażenia browaru rzemieślniczego, służącej do produkcji napojów niskoalkoholowych i piwa., ZAKŁADY MIĘSNE DYSTRYBUCJA W ŻYWCU SA SPÓŁKA KOMANDYTOWA, Dla tego zgłoszenia przyznano środki na symulacje strategiczne. Rekomendowany trener biznesu: Wojciech Grzesiak. Zalecane szkolenia w agencji Progress project
  • CH4/R/LUBUSKIE-, finansowo produkcyjne zoptymalizowanie technologii do produkcji innowacyjnej w skali kraju mieszaniny wysoce oczyszczonego destylatu z produktami pierwotnymi – blendy., SYNTEZIS SPÓŁKA CYWILNA, Dla tego projektu przyznano dotację na gry team building. Rekomendowany trener interpersonalny: Wojciech Grzesiak. Zalecane programy rozwoju menedżerskiego w firmie Mindlab