Wyjazdy inspiracyjne – zaproszeni uczestnicy

Poniżej wymienionym osobom niniejszym dziękujemy (a ponadto wręczamy opisane niżej upominki) za czas poświęcony na odpowiedzenia na pytania w badaniu, który przeprowadzali nasi instruktorzy Aron Gryga, Teodor Głobusz, August Jagła i Klaudiusz Góral w kwestionariuszu Pomorskie Tkackie Szkolenia Biznesowe

  • Marcel Lipski, Kosmetolog, Ostrów Wielkopolski, przyznajemy darmowy wstęp na moduł coachingowy „ Obsługa klienta Szkolenie ” lub wyjazd integracyjny a dodatkowo publikację „Ekspert Budowlany 1/2013”
  • Bohdan Sopoćko, Inspektor bezpieczeństwa żeglugi, Rajgród, przesyłamy bezpłatny voucher na warsztat zamknięty „ Jak obsługiwać reklamacje, aby nie tracić Klientów?” lub wyjazd integracyjny i publikację „Bezpieczeństwo wewnętrzne Polski w latach 1989-2013 – wybrane aspekty”
  • Baldwin Dziurawiec, Kasjer walutowy, Trzciel, otrzymuje kupon na trening „Motywacja kadry dydaktycznej ” lub wybraną naszą grę szkoleniową i książkę „Niepełnosprawność i niepełnosprawni w polityce społecznej”
  • Beniamin Ambroziak, Ratownik wodny, Szczaniec, wygrywa bilet na warsztat zamknięty „innowacyjna prezentacja ” lub dowolną z zabaw integracyjnych w naszej ofercie a także publikację „Kurs księgowości komputerowej”
  • Emanuel Kaczmarczyk, Inspektor nadzoru bankowego, Sieradz, zdobywa wejściówkę na program e-learning „ zarządzanie projektami na poziomie strategicznym” lub jedną z naszych gier integracyjnych oraz książkę „Jak budować? Kompendium wiedzy budowlanej.”
  • Herman Białas, Aktor , Jaktorów, przyznajemy rabat na trening „sposoby na usprawnienie przepływu informacji” lub dowolną z zabaw integracyjnych w naszej ofercie plus książkę „Demograficzne uwarunkowania i wybrane społeczno-ekonomiczne konsekwencje starzenia się ludności w krajach europejskich”
  • Marcin Sikora, Bieliźniarz, Malczyce, zapraszamy gratisowo na trening „ Wykorzystanie mind mapping w zarządzaniu projektami” lub szkolenie team building plus publikację „”Przerwana” tożsamość. Odtwarzanie i tworzenie tożsamości w społecznościach postmigracyjnych”